top of page
Zoeken
  • Menno Brouwer

Een mooi vervolg voor medewerkers van Zorg in Oktober!

𝗛𝗲𝘁 𝗵𝗲𝗹𝗲 𝗷𝗮𝗮𝗿 𝟮𝟬𝟮𝟯 kunnen medewerkers van de verschillende locaties gaan genieten van ontspanmomenten in de Relaxmobiel!


De Relaxmobiel zal wekelijks gaan rouleren over de verschillende vestigingen van Zorg in Oktober. Afgelopen week was Mariahof aan de beurt, deze week Floriaan en daarna volgen Kempenland, Kerkebogten, T' Hofhuys en de andere locaties.

𝗛𝗲𝘁 𝗯𝗲𝗹𝗮𝗻𝗴 𝘃𝗮𝗻 𝗲𝗲𝗻 𝗼𝗻𝘁𝘀𝗽𝗮𝗻𝗺𝗼𝗺𝗲𝗻𝘁 𝗼𝗽 𝗱𝗲 𝘄𝗲𝗿𝗸𝗱𝗮𝗴 𝘄𝗼𝗿𝗱𝘁 𝘀𝘁𝗲𝗲𝗱𝘀 𝘃𝗮𝗸𝗲𝗿 𝗼𝗻𝘁𝗱𝗲𝗸𝘁.

Ingemar Lubbers wilde haar collega's in juli 2022 in het zonnetje zetten en bedanken voor de inzet. Ze huurde de Relaxmobiel voor 3 dagen per locatie als verrassing voor haar collega's.

In de Relaxmobiel worden al je zintuigen geprikkeld om te ontspannen, waardoor elke minuut effectief is.


Ze ervaarde zelf 𝗘𝗻𝗼𝗿𝗺𝗲 𝗶𝗺𝗽𝗮𝗰𝘁 van de 𝗼𝗻𝘁𝘀𝗽𝗮𝗻𝗺𝗼𝗺𝗲𝗻𝘁𝗲𝗻. Maar het belangrijkste was dat ze daarnaast na de ontspanmomenten ook de gezichtsuitdrukkingen van haar collega's zag veranderen.

Waar de collega's van Ingemar soms vermoeid instapten, kwamen ze vaak met een grote glimlach en meer energie weer uit de Relaxmobiel.


Ook toonden de evaluaties een enorme positieve impact op de fysieke en mentale vitaliteit van haar collega's.

Genoeg redenen voor Zorg in Oktober om de ontspanmomenten vaker aan te gaan bieden.


De samenwerking is een grote stap in het vitaliteitsbeleid en zorgt ervoor dat alle medewerkers een 𝗵𝘂𝗹𝗽𝗯𝗿𝗼𝗻 toegereikt krijgen om te ontspannen.

De ontspanmomenten in de Relaxmobiel zijn gemakkelijk in te plannen en het is een activiteit waar medewerkers op de dag naar uit kijken.


Een ontspanmoment heeft vele voordelen en zorgt voor een fysieke en mentale boost!


Bedankt Ingemar, Willy en Maarten voor dit mooie vervolg voor 2023!

5 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven